SPOLUPRÁCE

V Haze nově najdete nejmodernější stroje, na nichž vám rádi zpracujeme vaše produkty. Jde o vysokofrekvenční svářečku, hoblovku, hydraulické tabulové nůžky, hydraulický ohraňovací lis a pásovou pilu pro řezání železa. V případě zájmu o spolupráci kontaktujte, prosím, manažera výroby Romana Hátleho na e-mailu hatle@haze.cz.


Vysokofrekvenční svářečka TARPA PRO typu ZDWA-20-C-3 

Vysokofrekvenční svářečka od společnost Zemat Technology Group se využívá pro svařování dvou a více vrstev plastů, především polyvinylchloridu (PVC), polyuretanu, polyamidu, polyesteru a další derivátů těchto sloučenin. Svařovací linka ZDWA-20-C-3 s výkonem 20 kW byla speciálně navržena pro střední a velkorozměrné výrobky z PVC, které vyžadují nejvyšší kvalitu liniového svaru. Díky této technologii je svar tak silný jako původní materiál. V Haze ji využíváme pro sváření plachet do našich bočních ventilačních systémů, protože na rozdíl od starší technologie sváření je výsledkem kvalitnější svar, a tudíž i pevnější plachty. Na svářečce lze také pomocí speciálně konstruovaného předehřívacího přístroje vytlačovat různé tvary, titulky, loga a ozdobné vzory.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

Využití svářečky: výroba stanů a zastřešení, různých typů banerů, plachet, nafukovacích člunů a jiných nafukovacích produktů, pro svařování PVC

Svařovací materiály: PVC

Napájení: 3 x 400 VAC; 50 Hz

Ovládací napětí: 24 V

Instalovaný výkon: 30 kVA

Výstupní moc: 20 kW

Pracovní frekvence: 27,12 Мhz (+/- 0,6 %) 

Hlavní zabezpečení: C 50 A; bez prodlení 

VF lampa: ITL 12

PLC: Mitsubishi

Tlak pneumatické soustavy: 0,4 - 0,6 MPa

Lisovací tlak - rozsah regulace: Max 2000 kg

Maximální délka elektrody: 1500 mm

Rozměry přítlačné desky: 1500 mm x 50 mm

Rozměry stolu: 1000 mm x 15 000 mm

Zdvih motoru: 150 mm

Zdvih na ose Y: 120 mm 


Hoblovací automat WEINIG Cube Plus 

Technologie plně automatického 4-stranného hoblovacího stroje WEINIG Cube Plus zaručuje silný výkon u malých rozměrů a maximální procesní bezpečnost. Litinový stojan na podstavci DUROCEM a kompaktní masivní konstrukce zajišťují maximální kvalitu opracování. Hoblovka je desetkrát rychlejší než srovnávací a tloušťkovací frézky a postará se o perfektně pravoúhlé dílce. Velký 10" dotykový panel umožňuje intuitivní ovládání stroje a lze na něm mimo jiné i rychle změnit rozměry bez vypnutí stroje. Výhodou je i program MoulderPreView pro posouzení dílce před opracováním.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

Pracovní šířka: 20-260 mm

Pracovní výška: 5-160 mm (při oběžném průměru nástroje 125 mm)

Při pracovní výšce pod 8 mm a nad 5 mm bude dílec opracován ve dvou krocích, aby se zabránilo prohoblování.

Krok 1: předhoblování s nadmírou 1,5 mm

Krok 2: finální hoblování na požadovanou tloušťku

Úběr třísky na všech pracovních hřídelích max.: 10 mm

Frekvenčním měničem plynule regulovatelný posuv: 6-12 m/min.

Počítadlo běžných metrů, elektrické

Provozní napětí: 400 V (rozsah napětí 380-420 V), 50 Hz 

Srovnávací stůl délka: 2 m (včetně pravítka bočního úběru)

Výstupní stůl, sklopitelný: délka 800 mm

Optická projekce hotových rozměrů na hrubý dílec před opracováním.

- rozměrová kontrola před hoblováním

- zohlednění prohnutí a zakřivení při nastavování stroje

- rychlá korektura srovnávané tloušťky a bočního úběru pravítka opracováním.

Celková délka cca: 3809 mm

Celková šířka cca: 1430 mm

Celková výška cca: 1704 mm


Hydraulické tabulové nůžky DURMAZLAR VS 3006

Tabulové nůžky jsou určeny ke stříhání desek (plechových tabulí, hliník, nerez) v několika šířkách a množstvích. Strojní zařízení je vyrobeno z vysoce kvalitní oceli St 44-A1 a má podobu svařované ocelové konstrukce v robustním provedení. Nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli značky BOHLER a jsou kaleny na hodnoty vhodné ke stříhání tabulového plechu. Proces střihání a přidržovače plechu jsou ovládány hydraulickým systémem. Výhodou stroje mimo jiné je i to, že z jednoho místa lze automaticky změnit velikost střižného prostoru, a to v celé délce střihu. Základnu je možné sklápět v rozsahu 180 a vytvořit tak podmínky pro nekonečné posunování tabulí.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

Tloušťka pro stříhání: 6 mm

Délka stříhání: 3080 mm

Úhel stříhání: 0°30'-2°

Počet zdvihů za minutu: 12-20

Počet přítlačných válců: 16

Výkon přítlačných válců: 4-20 tuny

Výkon motoru: 11 kW 

Zdvih: 150 mm

Hloubka vyložení: 350-500 mm

Výška: 1950 mm

Délka: 4100 mm

Celková šířka: 3650 mm

Šířka: 2050 mm 


Hydraulický ohraňovací lis DURMAZLAR AD-R 30175

Ohraňovací lis používáme pro ohýbání plechů různé tloušťky a kvality. Program ohýbání lze snadno realizovat na obrazovce. Navíc lze na obrazovce sledovat 2D nebo 3D animaci programu ohýbání. Pro výrobu jakékoliv části lze navíc k rychlému programování zadat úhel a parametry ohybu. U ohraňovacích lisů CNC se potřebné zatížení, zasunutí, zadní doraz a otočení ohybu pro operaci ohýbání nastavuje automaticky. Program reaguje také v případě zadání špatného parametru nebo pokud zadané hodnoty přesahují meze - v takovém případě zobrazí chybové hlášení. Řídicí jednotka DNC má také automatický převodník mezi britskými a metrickými jednotkami.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

Ohybová kapacita: 175 tuny

Ohybová délka: 3050 mm

Vzdálenost mezi bočnicemi: 2600 mm

Rychlost přiblížení: 120 mm/s

Ohybová rychlost: 10 mm/s

Návratová rychlost: 100 mm/s

Zdvih: 235 mm

Vyložení v bočnicích: 410 mm

Výkon motoru: 18,5 kW

Délka: 4250 mm

Šířka: 1700 mm

Výška: 2880 mm


Pásová pila FMB JUPITER+CN

Pásovou pilu s automatickým fungováním využíváme pro řezání kovových profilů a tažených kovových materiálů. Nakloněný oblouk s pilovým pásem usnadňují proces řezání: vzhledem k tomu, že kontaktní plocha je zmenšená, čepel proniká snadněji do materiálu. Stroj se skládá z báze v elektrosvářené kovové konstrukci o vysoké tvrdosti. To mu dodává značnou robusnost a stabilitu, což minimalizuje vibrace a mechanická namáhání. V základně jsou umístěny elektrické zařízení a olejohydraulický obvod. Na podstavci jsou pak umístěny nosná plošina materiálu určeného k řezání, kleště a oblouk. Oblouk se pohybuje díky olejohydraulickému válci, který umožňuje zdvih a sestup. Blokování materiálu zajišťují hydraulické kleště. Pohyb materiálu vpřed probíhá pomocí kleští vozíku, který je rovněž hydraulický. K posunu čepele dochází pomocí olejohydraulického systému. Pohyb je postupný, přesný a citlivý v pohybech a výkonný. Rychlost rotace a postup čepele lze nastavit v ovládacím panelu, a to i během řezání. 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

Výkon chladicího rozvodu: 0,08 kW

Výkon hydraulického rozvodu: 1,1 kW

Výkon motoru čepele: 1,5 kW

Výkon kartáčového motoru: 0,13 kW

Výkon motoru CN: 0,18 kW

Výkon motoru ST: 0,18 kW

Tlak hydraulického systému: 24 bar

Vstupní tlak vzduchu: 6 bar

Rychlost rotace čepele: 16 ÷ 120 m/minutu

Délka čepele: 3300 x 27 x 0,9 mm