NAŠE PROJEKTY

Společnost Haze dodala za posledních více než 13 let systémy technologických prvků do několika stovek stájí, jízdáren i dalších zemědělských objektů. Našimi spokojenými zákazníky jsou zemědělská družstva i jízdárny v České republice i na Slovensku. Na této stránce si můžete prohlédnout výběr top 5 projektových řešení, která jsme realizovali v poslední době.


TOP PROJEKT 01 Farma Vadín

FOTOGALERIE

Nová stáj pro skot je součástí areálu živočišné výroby v obci Vadín, který patří společnosti Agro Posázaví. V tomto supermoderním objektu pro 600 dojnic jsme instalovali šest našich nejmodernějších bočních ventilačních systémů typu D, které jsou napojené na meteostanici AG05, vybavenou větrným, dešťovým i teplotním čidlem. Kromě ventilačních systémů tu najdete také naše ocelová křídlová vrata s palubkovou výplní a elektrická rolovací vrata se zastřešením.


TOP PROJEKT 02 Farma Podmyče

FOTOGALERIE

Na zemědělské farmě Podmyče, která spadá pod Zemědělské družstvo Petřín z RHEA Holdingu, najdete hned několik našich nejmodernějších řešení. O udržování ideálních podmínek ve stájích se starají rolovací elektrické pohyblivé stěny typu D spolu s dvoukřídlou hřebenovou větrací štěrbinou ovládanou elektromotorem, jejíž křídla jsou vyplněna plachtou. Boční stěny i větrací štěrbina jsou napojeny na meteostanici Haze, a ovládají se tak automaticky.


TOP PROJEKT 03 Farma Hněvkovice 

FOTOGALERIE

V moderní stáji pro skot, kterou najdete v areálu společnosti ZEMKO Kožlí v Hněvkovicích, jsme instalovali boční ventilační systémy napojené na meteostanici a rolovací dveře. Boční stěny jsou typ D, u kterého se plachta namotává na spodní hřídel s elektropohonem a pohyblivé je i horní uchycení plachty. Obě hřídele mohou vyjíždět nahoru i dolů, plachtu lze případně rozmotat i ve střední části stěny. Tento systém tak nabízí nejvíce variant polohování plachet.


TOP PROJEKT 04 Královice (jezdecké centrum)

FOTOGALERIE

Jednu z našich posledních realizací najdete v jezdeckém areálu Královický Dvůr v Královicích u Slaného. Ve zdejší jízdárně jsme do připravené výdřevy instalovali elektricky ovládané boční větrací stěny typu C, které mají plachtu uchycenou v horní části. Za pěkného počasí stačí plachty odrolovat směrem nahoru, a jízdárnou příjemně proudí vzduch. Jakmile ale fouká vítr, prší nebo sněží, stěny se zatáhnou, a zákazníci mohou jezdit dál.


TOP PROJEKT 05 Farma Jilem 

FOTOGALERIE

Na farmě skotu v Jilemu najdete celou řadu našich technologických prvků. Ve stěnách stáje jsou nainstalovány naše nejmodernější boční ventilační systémy typu D se dvěma pohyblivými hřídelemi. Větrací systém pak doplňuje nejrozšířenější verze větrací štěrbiny - laminátová štěrbina bez klapky. Ve vchodech do stáje jsou namontována rolovací vrata se zastřešením (elektrická i řetízková) a posuvná, dvoukřídlá ocelová vrata. V čekárnách před dojírnami jsme instalovali polykarbonátové stěny typu F. Tento systém umožňuje v zimě boky zcela uzavřít, aby prostory čekárny nenamrzaly.


TOP PROJEKT 06 Farma Mladoňovice 

FOTOGALERIE

U této realizace jsme použili celou řadu nových, modernějších prvků. Ve stáji v Mladoňovicích jsme instalovali boční větrací stěny typu C, ovšem s novými plachtami od rakouského výrobce Sattler, které mají o 30 % větší pevnost a lepší propustnost světla. Novinkou jsou i pevnější kedry, součástí konstrukce jsou i odolnější vodítka a nové gumy, které méně špiní. Ve stáji jsou i klasická hřebenová štěrbina bez regulace a zastřešená rolovací vrata s novými chlupy, které při větrném počasí lépe tlumí zvuky, a přispívají tak ke klidu ve stáji.

a dalšími našimi spokojenými zákazníky jsou:

Boharyně, Čechtice, Bednárec, Bečváry, České Meziříčí, Dolní Kralovice, Dvorce, Hlohovec, Horky, Horní lištná, Horný Lieskov, Kožlí, Koloveč, Křeč, Křeštanovice, Kunovice, Lesonice, Lhotka u Radnic, Lieskovec, Roudnice, Prostějov, Prusíny, Rváčov, Sasinkovo, Sedlice, Velká Bukovina, Vlčkovce - Majcichov, Výprachtice, Zadnice, Zbinohy, Zálesní Lhota atd.