Reference

Společnost Haze dodala za posledních více než 10 let systémy technologických prvků do několika stovek stájí, jízdáren i dalších zemědělských objektů. Našimi spokojenými zákazníky jsou zemědělská družstva i jízdárny v České republice i na Slovensku. Na této stránce si můžete prohlédnout výběr top 5 projektových řešení, která jsme realizovali v poslední době.


TOP PROJEKT 01 Farma Podmyče

Fotogalerie: 

Na zemědělské farmě Podmyče, která spadá pod Zemědělské družstvo Petřín z RHEA Holdingu, najdete hned několik našich nejmodernějších řešení. O udržování ideálních podmínek ve stájích se starají rolovací elektrické pohyblivé stěny typu D spolu s dvoukřídlou hřebenovou větrací štěrbinou ovládanou elektromotorem, jejíž křídla jsou vyplněna plachtou. Boční stěny i větrací štěrbina jsou napojeny na meteostanici Haze, a ovládají se tak automaticky.


TOP PROJEKT 02 Farma Hněvkovice 

Fotogalerie: 

V moderní stáji pro skot, kterou najdete v areálu společnosti ZEMKO Kožlí v Hněvkovicích, jsme instalovali boční ventilační systémy napojené na meteostanici a rolovací dveře. Boční stěny jsou typ D, u kterého se plachta namotává na spodní hřídel s elektropohonem a pohyblivé je i horní uchycení plachty. Obě hřídele mohou vyjíždět nahoru i dolů, plachtu lze případně rozmotat i ve střední části stěny. Tento systém tak nabízí nejvíce variant polohování plachet.


TOP PROJEKT 03 Královice (jezdecké centrum)

Fotogalerie: 

Jednu z našich posledních realizací najdete v jezdeckém areálu Královický Dvůr v Královicích u Slaného. Ve zdejší jízdárně jsme do připravené výdřevy instalovali elektricky ovládané boční větrací stěny typu C, které mají plachtu uchycenou v horní části. Za pěkného počasí stačí plachty odrolovat směrem nahoru, a jízdárnou příjemně proudí vzduch. Jakmile ale fouká vítr, prší nebo sněží, stěny se zatáhnou, a zákazníci mohou jezdit dál.


TOP PROJEKT 04 Farma Jilem 

Fotogalerie:

Na farmě skotu v Jilemu najdete celou řadu našich technologických prvků. Ve stěnách stáje jsou nainstalovány naše nejmodernější boční ventilační systémy typu D se dvěma pohyblivými hřídelemi. Větrací systém pak doplňuje nejrozšířenější verze větrací štěrbiny - laminátová štěrbina bez klapky. Ve vchodech do stáje jsou namontována rolovací vrata se zastřešením (elektrická i řetízková) a posuvná, dvoukřídlá ocelová vrata. V čekárnách před dojírnami jsme instalovali polykarbonátové stěny typu F. Tento systém umožňuje v zimě boky zcela uzavřít, aby prostory čekárny nenamrzaly.


TOP PROJEKT 05 Farma Mladoňovice 

U této realizace jsme použili celou řadu nových, modernějších prvků. Ve stáji v Mladoňovicích jsme instalovali boční větrací stěny typu C, ovšem s novými plachtami od rakouského výrobce Sattler, které mají o 30 % větší pevnost a lepší propustnost světla. Novinkou jsou i pevnější kedry, součástí konstrukce jsou i odolnější vodítka a nové gumy, které méně špiní. Ve stáji jsou i klasická hřebenová štěrbina bez regulace a zastřešená rolovací vrata s novými chlupy, které při větrném počasí lépe tlumí zvuky, a přispívají tak ke klidu ve stáji.

a dalšími z našich spokojených zákazníků jsou:

ZD Trhový Štěpánov, Zemědělské družstvo KNĚŽMOST (Jičín), Zemědělská akciová společnost Koloveč (okres Domažlice), ZEOS Dolní Lipka, Avena Kravaře farma Blíževedly, AGRO Bílá, a. s., AGRO Dolní Kralovice, AGRO Dolní Kralovice, Zevyt, s. r. o., Kladruby, Květov, Dolní Kralovice, Loukovec, Olešná, Počátky, Popovice, Samšín, Agromont Vimperk atd.