Milí zákazníci,

společnost Haze jsem založil v roce 2007, a od té doby jsme naše systémy dodali do několika stovek stájí, jízdáren i dalších zemědělských objektů. Specializujeme se na výrobu a montáž stájových prvků, jakými jsou například boční a střešní ventilační systémy, rolovací vrata, systémy průchodů nebo zastřešení jímek.

Díky vlastnímu vývoji a výrobě jsme schopni připravit zákazníkům řešení přesně na míru jejich potřebám, ve špičkové kvalitě a v dohodnutých termínech. Našim klientům poskytujeme také poradenství. Zaměstnáváme odborníky s dlouholetou praxí, kteří dokáží zákazníkům poradit s ventilací, osvětlením i řízením mikroklimatu ve stájích. Naším společným cílem je, aby stavba splňovala všechny požadavky pro pohodu chovaných zvířat, a v důsledku tak přinášela maximální profit majiteli chovu.

Zákazníkům poskytujeme kompletní servis - od poradenství přes širokou nabídku produktů, jejich výrobu přesně na míru až po závěrečnou montáž a údržbu. Velký důraz klademe na vývoj a aplikaci nových postupů a materiálů, díky kterým naše produkty drží krok s technologickým vývojem v oboru. Co se týče budoucího vývoje, rádi bychom stále pracovali na zvyšování kvality našich výrobků v souladu s vývojem nových materiálů a postupně navyšovali naši přítomnost na trzích v okolních zemích. Děkujeme vám za vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci!


Petr Hanousek

Majitel a jednatel společnosti Haze, s. r. o.