ROLOVACÍ VRATA

Rolovací vrata Haze nahrazují klasická křídlová či posuvná vrata. Konstrukce je žárově zinkovaná, plachtovina se navíjí na hřídel, která je umístěná nad průchodem. Šetří tak místo a při otevřeném stavu zabraňuje tomu, aby plachtu poničily poryvy větru. Barevné provedení vrat si může zákazník zvolit, díky šíři variant (včetně kombinací barev) mohou vrata sloužit i jako prosvětlovací prvek. Stejně tak lze místo plachtoviny vybrat její alternativu v podobě protiprůvanové sítě. Ovládání může být elektrické, případně mechanické.

ELEKTRICKÁ VRATA

Tato vrata jsou vhodná do prostor, kde se s nimi bude často manipulovat - například do krmných chodeb. Elektropohon lze komfortně ovládat pomocí dálkového ovládání, v případě výpadku proudu je k dispozici záložní klika. Vyrábíme je i ve větších rozměrech, maximální šíře otvoru je 6 x 4 metry.

NOVINKA! 

Nejnovější provedení profilu vrat s chlupem, které umožňuje tiché ovládání vrat a neruší tak skot nebo koně ve stáji. MECHANICKÁ VRATA 

Jedná se o základní variantu rolovacích vrat, která se ovládá pomocí kliky. Instalujeme je do maximální šíře otvoru 3 x 3 metry.


ŘETÍZKOVÁ VRATA 

Tato varianta má vylepšené ovládání pomocí řetízkové bezúdržbové převodovky. Její výhodou je dlouhá životnost. Na přání klienta je možné vložit pádovou brzdu. Instalujeme je do maximální šíře otvoru 5 x 4 metry.


ROLOVACÍ STĚNA SE STŘEDOVOU HŘÍDELÍ

Rolovací stěnu se středovou hřídelí je možné usadit do otvorů s šířkou nad 5700 mm. Je to tedy ideální varianta pro prostory, do kterých už nelze nainstalovat rolovací vrata.