LÉPJEN VELÜNK KAPCSOLATBA 

Telephely címe:

HAZE, s.r.o.

Praskačka 145

503 33 Hradec Králové járás
Cseh Köztársaság

+420 495 580 264

info@haze.cz

Székhely és számlázási adatok:

HAZE, s.r.o.

Petržílkova 2583/15

158 00 Prága 5

Statisztikai azonosító: 275 09 800

ASZ: CZ 275 09 800



Bejegyezve a Prágai Városi Bíróság által vezetett cégnyilvántartásban, C szakasz, 164457 lajstromszám


A Haze csapata

Petr Hanousek

A társaság ügyvezetője

+420 774 185 486
hanousek@haze.cz

Lubomír Trunda

Technikai igazgató

+420 722 920 882
trunda@haze.cz

Petr Věříš

Termelési igazgató

+420 602 390 650
veris@haze.cz

Ing. Ivo Novák

Projektvezető

+420 703 679 123
novak@haze.cz

Zbyněk Hazuka

Projektvezető

+420 722 931 768
hazuka@haze.cz

Ing. Filip Pavel

Logisztikai menedzser

+420 739 237 241
pavel@haze.cz

Bc. Denis Demidov

Termelési menedzser

+ 420 731 079 110 
denis@haze.cz

Roman Hátle

Raktárvezető 

+420 602 101 262

hatle@haze.cz

Matěj Žalský

Raktáros

sklad@haze.cz

Jan Svoboda

Raktáros 

+420 725 508 474
svoboda@haze.cz

David Starý

Raktáros 

+420 734 443 922
stary@haze.cz

Számlázás és adminisztratív részleg


+420 602 368 834
info@haze.cz


Kapcsolatfelvételhez az űrlapunkat is igénybe veheti. 


Töltse ki az összes szükséges információt, és mi, amint lehetséges, felvesszük Önnel a kapcsolatot.