KONTAKTUJTE NÁS

Adresa prevádzky:

HAZE, s.r.o.

Praskačka 145

503 33 okr. Hradec Králové
Česká republika

+420 495 580 264

info@haze.cz

Sídlo a fakturačné údaje:

HAZE, s.r.o.

Petržílkova 2583/15

158 00 Praha 5

IČ: 275 09 800

DIČ: CZ 275 09 800


Firma je registrována v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 164457


Tím spoločnosti Haze

Petr Hanousek

Konateľ spoločnosti

+420 774 185 486
hanousek@haze.cz

Lubomír Trunda

Výrobný riaditeľ

+420 722 920 882
trunda@haze.cz

Petr Věříš

Výrobný riaditeľ

+420 602 390 650
veris@haze.cz

Ing. Ivo Novák

Manažér projektov

+420 703 679 123
novak@haze.cz           

Zbyněk Hazuka

Manažér projektov

+420 722 931 768
hazuka@haze.cz

Ing. Filip Pavel

Manažér logistiky

+420 739 237 241
pavel@haze.cz

Bc. Denis Demidov

Manažér výroby

denis@haze.cz

Roman Hátle

Manažér skladu

hatle@haze.cz

Matěj Žalský

Skladník

sklad@haze.cz

Jan Svoboda

Skladník 

+420 725 508 474
svoboda@haze.cz

David Starý

Skladník 

+420 734 443 922
stary@haze.cz

Eva Hladíková, DiS.

Obchodná asistentka

+420 731 079 110
hladikova@haze.cz

Fakturácia a administratíva


+420 602 368 834
info@haze.cz


Kontaktovať nás môžete i prostredníctvom formuláru