Haze představuje novinku pro firmy – spolupráci při výrobě!

27.02.2023

Poslední dva roky byly pro společnost Haze zásadní – nejprve jsme postavili novou halu v Křični, a pak jsme ji vybavili hned několika moderními stroji, které využíváme při výrobě našich produktů. Tyto stroje jsou nyní k dispozici i našim spolupracujícím firmám – aby nemusely samy nakupovat drahé přístroje, rádi jim jejich produkty zpracujeme na těch našich!

Pro výrobu plachet, které používáme do našich bočních ventilačních systémů i rolovacích vrat, nyní nově využíváme vysokofrekvenční svářečku TARPA PRO od společnosti Zemat Technology Group. Typ ZDWA-20-C-3 umí svařovat dvě a více vrstev plastů, především polyvinylchloridu (PVC), polyuretanu, polyamidu, polyesteru a další derivátů těchto sloučenin. Výhodou je především nejvyšší kvalita liniového svaru. Díky této technologii je svar stejně silný jako původní materiál, což ve výsledku znamená větší pevnost výsledného produktu.

K opracování dřevěných hranolů a dalších stavebních prvků ze dřeva nově používáme plně automatickou 4strannou hoblovku WEINIG Cube Plus. Je desetkrát rychlejší než srovnávací a tloušťkovací frézky a postará se o perfektně pravoúhlé dílce. 

Práci s kovem nám nově usnadňují hned tři stroje – hydraulické nůžky, hydraulický ohraňovací lis a pásová pila. Hydraulické tabulové nůžky DURMAZLAR VS 3006 jsou určeny ke stříhání desek (plechových tabulí, hliník, nerez) v několika šířkách a množstvích. Hydraulický ohraňovací lis DURMAZLAR AD-R 30175 používáme pro ohýbání plechů různé tloušťky a kvality. A pásová pila FMB JUPITER+CN s automatickým fungováním je v naší výrobě hojně využívána pro řezání kovových profilů a tažených kovových materiálů.

Všechny tyto stroje zatím nevyužijeme na 100 %, a tak část jejich kapacit můžeme nabídnout také našim spolupracujícím partnerům. Více informací o nich najdete v sekci Spolupráce. V případě zájmu o spolupráci kontaktujte, prosím, manažera výroby Romana Hátleho na e-mailu hatle@haze.cz