Firma Haze se představila na veletrhu ANIMAL TECH

17.06.2019

Jedním z míst, kde jste se letos mohli seznámit s produkty společnosti Haze, byl i Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH. V polovině května se na brněnském výstavišti sešli přední výrobci technologií pro chov hospodářských zvířat, a my jsme u toho samozřejmě nemohli chybět.

ANIMAL TECH je pro všechny chovatele hospodářských zvířat důležitý především proto, že je v českých podmínkách největší odbornou akcí, na níž se prezentují všechny obory související s chovem hospodářských zvířat, od genetiky přes výživu až po ustájení zvířat.

Své stánky tu měly i společnosti zabývají se výrobou technologických prvků pro zemědělské stavby, včetně společnosti Haze. Našim stávajícím i novým zákazníkům jsme tu představili naše střešní větrací systémy, boční ventilační systémy, rolovací vrata, meteostanice, ukázky zastřešení jímek i naši nabídku vrat, průchodů, pletiv a kari sítí. Dotazy našich zákazníků na místě zodpovídali naši odborníci včetně jednatele společnosti Petra Hanouska, obchodního manažera Romana Kuličky, produktového manažera Lubomíra Trundy nebo manažera projektů Ing. Ivo Nováka a naši hosté si ve stánku mohli prohlédnout i vzorky našich technologií.