Boční stěny namísto rolovacích vrat? Fungují perfektně!

29.07.2020

Jak se vypořádat se situací, kdy si zákazník přeje rolovací vrata v širším provedení, než je možné vyrobit? Během stavby areálu společnosti STROM PRAHA, výhradního distributora techniky John Deere pro Českou republiku, jsme si se situací poradili jednoduše - namísto rolovacích vrat jsme klientovi doporučili boční ventilační systém typu E. A - jak se můžete sami přesvědčit na fotografiích - funguje to skvěle!

Výška otvoru je ve všech případech 3,5 m, plachty jsme pak instalovali ve čtyřech šířkách 14,9 bm (dva kusy), 17 bm, 20 bm a 14,5 bm. Veškeré viditelné prvky jsou v barevné úpravě antracit, aby byl zachován celkový vzhled stavby. V prostoru pod navinutou plachtou se nacházejí dvě svislé posuvné vodící opěry, které umožňují maximální průjezd. Bez posunu svislých opěr je vždy zachována šíře průjezdu 5-7 bm, dle dané šíře otvoru. Instalovali jsme také pevnou plachtovou výplň nad otvor a z boční strany.

„Tato top zakázka se připravovala 12 měsíců. Na projektu jsme se podíleli od samého začátku, byli jsme u výběru všech detailů,“ komentuje stavbu jednatel společnosti Haze Petr Hanousek. „Byla to už naše druhá spolupráce s naším VIP klientem, společností STROM PRAHA, a v letošním roce nás čeká ještě třetí. Zákazník je s naší prací spokojený, a to je pro nás nejdůležitější.“